Prohledat tento blog

sobota 10. července 2021

Jak dopadla anketa mamablog roku 2021?

Už dva dny vím nejen kdo se letos umístil na předních příčkách, ale i to, kam jste letos svými hlasy dostali mne.

Letos nás bylo v kategorii lifestyle, tedy těch blogerek, co mají i vlastní blogovou stránkou a nepůsobí jenom na sítích, o poznání méně než předloni při poslední anketě mamablog roku 2019.
Bohužel pro mne, ale drtivá většina těch silných blogů s velkou fanouškovskou základnou zůstala.
Přesto jste mne zvládli oproti předloňsku posunout o dalších pět míst.
Ovšem, protože se letos vyhlašovalo jen deset prvních míst oproti předloňským patnácti, skončila jsem opět "třetí pod čarou"! :-D

Nu což, slavnostní vyhlašovací event letos stejně neproběhl, vzhledem k situaci s coronavirem... a příště, příště už to třeba společně dáme... ;-)
Navíc příště to bude moje čtvrtá účast v anketě, tak by to bylo jaksi příznačné se na vyhlašovaný pozice dostat právě tehdy, že ano...? :-D

Každopádně, co mi udělalo velkou radost, že mi jedna z vás napsala, že jí v rámci jednoho ze slosování z došlých hlasů vylosovali!!! Takže minimálně k jedné z vás se letos nějaká ta cena i vážně dostala! (Nebo možná teprve dostane? Nevim jak jsou rychlý v odesílání...) A ještě k tomu zrovna tahle maminka malýho kloučka fakt aktivně agitovala další z vás k hlasování, takže jí to celkem logicky přeju dvojnásob ;-)

Pokud jste něco vyhrál někdo další, tak mi prosím určitě dejte vědět! Vážně mne to moc potěší... ;-) 

Žádné komentáře:

Okomentovat